Series
Ratings
42
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 3.0