Movies
Ratings
378
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 1.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 4.5