Titles you rated
- HonourRated ★ 3.5
- Single's Inferno ReunionRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- CasheroRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Pretty Little Liars: Original SinRated ★ 3.0
A Very Royal ScandalRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
The StaircaseRated ★ 3.5
Sharp ObjectsRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The UndoingRated ★ 4.0
And Just Like That... Season 3Rated ★ 3.5
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.0