Movies
Ratings
141
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
ReminiscenceRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 1.5
JokerRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
AfterRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0