Series
Ratings
42
My NameRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- CharlotteRated ★ 2.5
- KumamikoRated ★ 5.0
War of LiesRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 4.0- Mr. Nietzsche in the Convenience StoreRated ★ 4.5
HellsingRated ★ 1.0
OverlordRated ★ 3.5- From the New WorldRated ★ 1.5