Series
Ratings
39
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 0.5
AnnaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
UnicornRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Mix: Meisei StoryRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5