Movies
Ratings
449
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0