Movies
Ratings
76
Shrek 2Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0