Series
Ratings
69
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.5
The 100Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0