Series
Ratings
20- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0