Series
Ratings
127
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Ready, Set, LoveRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
- Steel Troops WRated ★ 4.0