Movies
Ratings
508
The People UpstairsRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.0
Concrete MarketRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0