Series
Ratings
132
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 1.0
My MisterRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 2.0
Handsome SiblingsRated ★ 4.5