Movies
Ratings
111
Django UnchainedRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5