Movies
Ratings
42
Alien: CovenantRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
The Call UpRated ★ 1.0
LucyRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
GoosebumpsRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0