Titles you rated
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.0
- The Gentlemen's League 3Rated ★ 3.5
The Gentlemen's League 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0