Titles you rated
Big NightRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 0.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 1.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 2.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5