Movies
Ratings
62
Last HolidayRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5