Movies
Ratings
381
The First Slam DunkRated ★ 5.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 5.0
52-Hertz WhalesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Lumberjack the MonsterRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Take Care of My CatRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0