Titles you rated
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 4.0
The Secret of the GrainRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0