Movies
Ratings
331
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
GloveRated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0