Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0