Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 1.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
Big ThingRated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.5