Titles you rated
A Hard DayRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
IntrudersRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0