Movies
Ratings
51
The InternRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0