Movies
Ratings
209
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0