Titles you rated
RockyRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 1.0
LoganRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.5
Vertical LimitRated ★ 1.0