Movies
Ratings
1100
The Kirishima ThingRated ★ 4.0- The Ultimate DuoRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BanG Dream! Episode of Roselia II: Song I am.Rated ★ 2.5
BanG Dream! Episode of Roselia I: PromiseRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
The Lost BusRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 3.5