Series
Ratings
30
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5