Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
MaskRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0