Movies
Ratings
365
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 4.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
CicadaRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5