Movies
Ratings
352
BlindRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
The Great WallRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5