Movies
Ratings
50
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5