Movies
Ratings
472
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Miss BalaRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0