Movies
Ratings
68
Life ItselfRated ★ 5.0
Night on EarthRated ★ 4.0
Asakusa KidRated ★ 5.0
MessengersRated ★ 5.0
Any Day NowRated ★ 0.5
After SchoolRated ★ 5.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 0.5
The Eternal ZeroRated ★ 0.5
BooksmartRated ★ 0.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.5- A Banana? At This Time of Night?Rated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 1.5
The New Interpretation of the Three Kingdom SagaRated ★ 0.5- KakekomiRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0
Midnight SwanRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.5
New Year's EveRated ★ 4.5