Movies
Ratings
453
Project Hail MaryRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
MalevolentRated ★ 2.0
DoubtRated ★ 4.0
The PactRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 3.0
The Possession of Hannah GraceRated ★ 2.0
Slender ManRated ★ 2.0
The Black PhoneRated ★ 3.0
The WonderRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Rainbow SongRated ★ 2.5
Sex is No Laughing MatterRated ★ 2.5
Honey and CloverRated ★ 2.5
The Exorcist IIIRated ★ 3.0
PhenomenaRated ★ 1.5
Death in VeniceRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5