Movies
Ratings
169
PsychoRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0