Movies
Ratings
512
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 3.5
A Perfect ManRated ★ 3.5
Non-FictionRated ★ 3.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Where the Wild Things AreRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
8 WomenRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0