Movies
Ratings
557
Forever the MomentRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
S1m0neRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0