Movies
Ratings
1021
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 4.0
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 3.0
DancerRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
BAKA's IdentityRated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
The RIPRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 2.5
100 MetersRated ★ 5.0
LobbyRated ★ 2.5