Movies
Ratings
784
Hard BoiledRated ★ 4.0
ToysRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
The Great FlightRated ★ 5.0
CommandoRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 4.0
For Your Eyes OnlyRated ★ 3.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0