Movies
Ratings
477
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0