Movies
Ratings
103
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0