Series
Ratings
87
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
MessiahRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Evil GeniusRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0