Movies
Ratings
310
The NotebookRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The MediumRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5