Movies
Ratings
693
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 3.5