Series
Ratings
72
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0