Series
Ratings
47
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Desperate Mr. XRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0