Series
Ratings
68
The Good WifeRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 3.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5