Series
Ratings
32
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
1883Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Billionaires' BunkerRated ★ 0.5
The ResidenceRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 4.0
MurderbotRated ★ 2.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Last FrontierRated ★ 1.0
Foundation Season 1Rated ★ 3.0
JigsawRated ★ 1.5
ManifestRated ★ 2.5
ManifestRated ★ 2.0
Silo Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
To the LakeRated ★ 0.5